محل تبلیغات شما

دفعه‌ی قبل نوشتم که نوشته‌ی بعدی رو زمانی می‌نویسم که یه درآمدی کسب کرده باشم. الآن از اون حرفم منصرف شدم. می‌خوام که اینجا مطالبم رو تا چند وقت با تمرکز بر استقلال مالی بنویسم.

این چند وقت خوابم بهتر از قبل بوده و کمترش کردم اما هم امتحانا مزاحم بوده و اینکه توی اتاق خیلی اتلاف‌ وقت داشتم. البته هر دو این‌ها انتخاب من بوده. الآن معدل برای من به خاطر اهدافم، از اولویت بالاتری برخورداره.

گفته بودم که می‌خوام توی پونیشا ثبت نام کنم. ثبت نام کردم ولی پروژه‌ای که الآن بتونم انجام بدم نبود. یعنی نمی‌دونم باید از کجا شروع کنم.

البته دو تا کار هست که اگه الآن انجام بدم پول بیشتری از گیرم میاد تا اینکه بخوام این خرده پروژه‌ها رو انجام بدم. به اون صورت هم نه منافاتی با درس داره نه با تفریح نه با اون یکی هدفم.

حالا قراره این آخر هفته‌ خوابگاه وایسم این کار رو انجام بدم تا یه اندک درآمدی داشته باشم.

دیشب هم بچه‌ها گفتند بیا بریم بیرون. نرفتم و به جاش رفتم سالن مطالعه. کاری به اینکه نمره کی بیشتر میشه و اینا ندارم. مهم اینه که اون موقع کاری کردم که الآن به خاطر‌ش پشیمون نیستم :)

بعد از خییییلییی دوری

اثرِ معکوس در زندگیِ من

دوباره شکایت از خوابگاه

الآن ,اون ,بدم ,انجام ,رو ,اینکه ,انجام بدم ,که الآن ,بوده و ,ثبت نام ,چند وقت

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Jason's info دانش پرستار (clinical care nursing) sturexgourro فروشگاه ساعت مچی زنانه Linda's game وبلاگ به روز Models Net TV Magazine کلنو دیار من cloudulomda doorssournyna